מבוכים ודרקונים מייסטרה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

נא לציין -מתי נוח לכם לשחק - נא למחוק פוסטים ישנים או לבקש ממני לעשות זאת-

+2
Stratus
DM
6 posters

Go down

נא לציין -מתי נוח לכם לשחק - נא למחוק פוסטים ישנים או לבקש ממני לעשות זאת- Empty נא לציין -מתי נוח לכם לשחק - נא למחוק פוסטים ישנים או לבקש ממני לעשות זאת-

הודעה על ידי DM Sun Sep 09, 2012 6:09 pm

יכול לשחק:
שני,רביעי,חמישי - עדיפות לא לשחק בימי חמישי ,אם ייצא מצב שכן אצטרך לבדוק באופן אישי/פרטני.
ראשון שלישי - לא יכול לשחק .
שישי-שבת - לא יכול לשחק.

כמו כן שמתי הודעה שרצה למעלה, כשהפוסט הזה ימולא אעדכן אותה למעלה גם.
DM
DM
Admin

חזרה למעלה Go down

נא לציין -מתי נוח לכם לשחק - נא למחוק פוסטים ישנים או לבקש ממני לעשות זאת- Empty זמינות לימים

הודעה על ידי Stratus Sun Sep 09, 2012 10:07 pm

יכול לשחק:

יום שני כל שעה , רביעי וחמישי מ 18:00.

לא יכול :

בימים ראשון,שלישי,שישי ושבת
Stratus
Stratus

חזרה למעלה Go down

נא לציין -מתי נוח לכם לשחק - נא למחוק פוסטים ישנים או לבקש ממני לעשות זאת- Empty אוקי

הודעה על ידי Sedegar Sun Sep 09, 2012 10:12 pm

אין לי לו"ז קבוע.
פנוי כל יום למעט אם יש לי תכניות מיוחדות... אבל אין לי משהו קבוע.
כנ"ל נרי - יש לו סבב משמרות הוא לא יכול להגיד לך מראש איזה ימים הוא פנוי באופן קבוע - זה משתנה משבוע לשבוע.
Sedegar
Sedegar

חזרה למעלה Go down

נא לציין -מתי נוח לכם לשחק - נא למחוק פוסטים ישנים או לבקש ממני לעשות זאת- Empty אני מעדכן את הפוסט

הודעה על ידי DM Sun Sep 09, 2012 11:45 pm

אוקי ,אז אני רושם שאתה זמין כל הזמן ונרי ירשום או יגיד לי איזה ימים הוא פנוי ואני אתקן את זה..
זה רץ בהודעה למעלה (הודעה רצה) - גם מועד הפגישה רץ שם.
DM
DM
Admin

חזרה למעלה Go down

נא לציין -מתי נוח לכם לשחק - נא למחוק פוסטים ישנים או לבקש ממני לעשות זאת- Empty אני לא רואה את היעילות בפוסטים האלה..

הודעה על ידי xanix Mon Sep 10, 2012 2:43 am

כבר עכשיו שניים מכם הלכו כנגד מה שהם כתבו כקווים מנחים. זאת אומרת שכן צריך לשאול כל מקרה לגופו.
xanix
xanix

חזרה למעלה Go down

נא לציין -מתי נוח לכם לשחק - נא למחוק פוסטים ישנים או לבקש ממני לעשות זאת- Empty לאו דווקא

הודעה על ידי DM Mon Sep 10, 2012 2:53 am

אם נניח רק דני ונרי הם הבעייתים .
אז לפחות נדע מי פנוי באיזה ימים ונרי ודני יראו מתי מתאים להם.
ואז בעצם זה רק 2 שהם דינאמיים והשאר די קבועים.
אם כל פעם נצטרך שכולם ירשמו שוב ושוב מתי הם יכולים - דבר שלא השתנה כבר הרבה זמן או לא ישתנה אז חבל אפשר לחסוך זאת מהם,ואם באופן חד פעמי הם יוכלו ביום שהם חסמו או להפך אז הם יעדכנו פרטני.

והסיבה שזה למעלה בהודעה רצה...כדי שלא יצטרכו לראות באיזה פוסט שמו את זה.
DM
DM
Admin

חזרה למעלה Go down

נא לציין -מתי נוח לכם לשחק - נא למחוק פוסטים ישנים או לבקש ממני לעשות זאת- Empty שני דברים

הודעה על ידי perin Mon Sep 10, 2012 1:18 pm

דבר ראשון - התגובות לפוסט הפוכות (בסדר יורד במקום עולה).

דבר שני -
מכוון שאני כל שבוע עובד אחרת אני לא מתכוון כל שבוע לעדכן את הפורום.
אם אתם רוצים הגבלות: תתקשרו יומיים לפני ואני ידע אם אני יכול.

perin
perin

חזרה למעלה Go down

נא לציין -מתי נוח לכם לשחק - נא למחוק פוסטים ישנים או לבקש ממני לעשות זאת- Empty כנראה לא הסברתי את עצמי כיאות

הודעה על ידי xanix Mon Sep 10, 2012 1:56 pm

השיטה הזאת, לפיה טל ואתה נותנים לו"ז קבוע מראש אנחנו לא נשחק בטוח בימים שבהם אתם כתבתם שאתם לא יכולים, אפילו לא ננסה והראיה לכך שזה יעלה לנו בזמן משחק היא שלדוגמת יום שלישי הזה כתבתם שאתם יכולים למרות החוסר יכולת הכללי שלכם לשחק בימי שלישי.

אם בכל מקרה אנחנו צריכים לשאול אתכם אם אתם יכולים בימים מסויימים ובכל מקרה זה שכתבתם שאתם יכולים לשחק בימי ראשון (רק דוגמא) לא מונע מכם (ובצדק) לקבוע תוכניות ליום ראשון מסוים ולכן לא תוכלו לשחק באותו יום בכל מקרה..

הדעה שלי היא שהכי טוב, כמו שעשינו בפגישות הקודמות, פנים מול פנים לסגור את הפגישה הבאה בפגישה הנוכחית.

xanix
xanix

חזרה למעלה Go down

נא לציין -מתי נוח לכם לשחק - נא למחוק פוסטים ישנים או לבקש ממני לעשות זאת- Empty בגדול אני מסכים

הודעה על ידי Sedegar Mon Sep 10, 2012 2:49 pm

זה הסתדר הכי טוב כשפשוט בסוף כל פגישה בדקנו מתי אפשר את הפגישה הבאה כשבד"כ אם למישהו היתה בעיה ספציפית קבענו טנטטיבית עד כדי הודעת האישור/ביטול של אותו אדם מדובר.
Sedegar
Sedegar

חזרה למעלה Go down

נא לציין -מתי נוח לכם לשחק - נא למחוק פוסטים ישנים או לבקש ממני לעשות זאת- Empty אוקי

הודעה על ידי DM Tue Sep 11, 2012 12:10 am

אז הרעיון שלי עלה בכאוס לא נורא ")
אני כן אשאיר בהודעה רצה את יום המשחק שנקבע.
DM
DM
Admin

חזרה למעלה Go down

נא לציין -מתי נוח לכם לשחק - נא למחוק פוסטים ישנים או לבקש ממני לעשות זאת- Empty Re: נא לציין -מתי נוח לכם לשחק - נא למחוק פוסטים ישנים או לבקש ממני לעשות זאת-

הודעה על ידי Diamaco Sun Nov 02, 2014 12:39 pm

אים הגבלות קבועות ונדרש אישור מהאישה
לכן מעדיף שהפגישה תשוריין כמה שיותר מוקדם מראש
Diamaco
Diamaco

חזרה למעלה Go down

נא לציין -מתי נוח לכם לשחק - נא למחוק פוסטים ישנים או לבקש ממני לעשות זאת- Empty Re: נא לציין -מתי נוח לכם לשחק - נא למחוק פוסטים ישנים או לבקש ממני לעשות זאת-

הודעה על ידי Stratus Sun Nov 02, 2014 2:39 pm

כרגע אין לי בעיה פרט ליום שני. מסיים ב 19:30
Stratus
Stratus

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics